پاورپوینت استراتژی بازاریابی شرکت بوش آلمان برند برترو امپراتوری لوازم خانگی در جهان

دسته بندي : علوم انسانی » مدیریت
توضیحات:
پاورپوینت استراتژی بازاریابی شرکت بوش آلمان برند برترو امپراتوری لوازم خانگی در جهان در 118 اسلاید.

شرکت بوش در تجهیزات برقی و مهندسی تخصص دارد. این شرکت یکی از بزرگترین تامین‌کنندگان تجهیزات خودکار است. آنچه که کسب و کارهای وابسته به این گروه را سر پا نگه داشته است، خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات همراه با اینترنت اشیاء و اتوماسیون در سراسر صنایع مختلف است.
بوش از ترکیبی از راهبردهای دسته‌بندی جغرافیایی، جمعیت‌شناسی و روانشناسی استفاده می‌کند. راهبرد بازاریابی این شرکت از سایر شرکت‌ها متمایز است. بوش از ترکیبی از راهبرد موقعیت‌یابی مبتنی بر ارزش و مزیت کاربری استفاده می‌کند.
این شرکت در بخش‌های کسب و کار از قبیل راهکارهای حرکتی، راهکارهای صنعتی، اجناس مصرف‌کننده و فناوری انرژی و ساخت و ساز فعالیت دارد. بخش راهکار حرکتی شرکت ۶۰ درصد از کل فروش را به اختصاص داده است در حالیکه فناوری صنعتی، اجناس مصرف‌کننده و فناوری انرژی و ساخت و ساز به ترتیب ۹%، ۲۴% و ۷% از کل فروش را دارند.
بازاری که شرکت بوش در آن فعالیت دارد پر از محصولات تقلبی و تولیدکنندگان مختلف است. بازاریاب‌های فروش، تامین‌کنندگان / تولیدکنندگان کوچک و بازارهای خاکستری نیز وجود دارند که روی فعالیت بازیکنان در صنعت تاثیر می‌گذارند.
عملکرد شرکت‌هایی که در صنعت تجهیزات برقی فعالیت می‌کنند به عوامل متنوعی از قبیل دسترسی به زیرساخت، شبکه، هزینه نیروی کار، مقررات دولتی، دسترسی به تامین‌کننده و قدرت چانه‌زنی بستگی دارد.
تجزیه و تحلیل مشتری در راهبرد بازاریابی شرکت بوش در بخش‌های محصولات مختلف فعالیت دارد. بنابراین گروه‌های مشتری آن از خرده‌فروشان و نیز گروه‌ مشتری بی‌۲بی تشکیل شده اند.
مشتریان خرده‌فروشی در گروه سنی ۲۰ تا ۴۵ سال هستند و اغلب درآمد آنها بالا و متوسط رو به بالا است که اکثر آنها اجناس مصرف‌کننده می‌خرند در حالیکه گروه مشتری بی۲بی از شرکت‌های خودروسازی، عمده‌فروشان، توزیع‌کنندگان و فروشندگان تشکیل می‌شود.
از راهبردهای فروش شرکت بوش و راهکارهای آن برای افزایش فروش و بالا بردن ارزش سهام این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
عرضه محصولات متنوع: معاملات کاری در محصولات اصلی از قبیل ترمز، فرمان، لوازم برقی، خودرو برقی، موتور استارتر و سیستم‌های فرمان؛ سیستم‌های سوختی، ژنراتورها، محصولات صنعتی، فناوری بسته بندی و اجناس مصرف‌کننده؛ و لوازم خانگی، ابزارهای برقی، سیستم‌های امنیتی، محصولات ساخت و ساز و غیره.
شبکه قدرتمند شرکت‌های وابسته: ایجاد محصولات با کمک شرکت‌های وابسته در کشورهای مختلف به این شرکت کمک می‌کند تا در بین رقبا بتواند جایگاه خود را حفظ کرده و در سطح جهانی فعالیت کند. بوش در کشور آلمان ۱۳۳٫۹۷۴ شرکت وابسته، در اروپا ۱۰۲۶۸۰ شرکت، در آمریکا ۴۲۶۲۷ و در آسیا و سایر کشورها ۱۱۰۰۰۰ شرکت وابسته دارد.

فهرست مطالب:
معرفی شرکت بوش
حوزه‌های فعالیت شرکت بوش
تاریخچه شرکت بوش
چشم انداز شرکت بوش
ماموریت شرکت بوش
مدیریت دانش در شرکت بوش
انتقال دانش در شرکت بوش
کارگاه‌های انتقال دانش خبرگان بازنشسته در اشتوتگارت
اهمیت مدیریت دانش در بوش
نقشه دانش در بوش
فرهنگ مدیریت دانش در بوش
استراتژی‌های برند بوش در راه جهانی شدن
فروش کارآمد و خدمات به مشتریان
اتومبیل امن‌تر، پاک‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر
اهمیت دادن به نقش همه کارمندان
فیس‌بوک ابزاری تبلیغاتی در دست برند بوش
راهبردبازاریابی و فروش امپراطوری بوش
دلایل موفقیت شرکت بوش
محصولات شرکت بوش
آمیخته بازاریابی در شرکت بوش
ماتریسBCG درشرکت بوش
چارچوب VRIO
استراتژی بازاریابی بوش
مزیت رقابتی شرکت در استراتژی بازاریابی بوش
ارزش ویژه برند بوش
تجزیه و تحلیل رقبا در استراتژی بازاریابی بوش
تجزیه و تحلیل بازار بوش
تجزیه و تحلیل PESTEL و تجزیه و تحلیل محیط
تجزیه و تحلیل بازاریابی Bosch 5C(5C-Marketing)
منابع و مآخذ

دسته بندی: علوم انسانی » مدیریت

تعداد مشاهده: 1468 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: pptx

تعداد صفحات: 114

حجم فایل:745 کیلوبایت

 قیمت: 200,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • راهنمای استفاده:
    فایل دانلودی را با نرم افزار rar از حالت فشرده خارج نمایید.


  • محتوای فایل دانلودی:
    114اسلاید تخصصی قابل ویرایش